Ferie edukacyjno-kulturalne

Strona główna » Aktualności » Ferie edukacyjno-kulturalne

wielkość tekstu:A | A | A

Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie podczas ferii zimowych zaprasza na następujące zajęcia i wydarzenia:

Trening pisarski dla uczniów klas IV-VI i gimnazjalistów, którzy interesują się pisaniem literackim, dziennikarskim, poetyckim i prozatorskim. Zajęcia odbędą się dnia 12 i 19 lutego 2013 roku o godzinie 16.00. Będą to warsztatowe zajęcia z kreatywnego pisania, pobudzające wyobraźnię i przeprowadzone w wesołej atmosferze twórczych poszukiwań.

Zajęcia plastyczne dla dzieci przedszkolnych i uczniów z klas I-IV. Zajęcia plastyczne mają na celu rozbudzenie wyobraźni dziecka oraz kształtowanie jego gustu i artystycznego smaku. Zajęcia wzbogacone będą elementami psychodramy, ponieważ mają uczyć, bawić i rozwijać. Odbędą się dnia 14 i 21 lutego 2013 roku o godzinie 16.00.

Ostatki w Olsztynie. Ostatki słowo pochodzące z języka łacińskiego oznacza ostatnie dni karnawału. Zwyczaj przebierania się, urządzania psot i figlów kultywują członkinie Klubu Aktywności Lokalnej. Panie bawić będą publiczność na Olsztyńskim Rynku 12 lutego 2013 roku o godzinie 12.00.

Zimowy spacer po jurajskiej okolicy z fotografowaniem ciekawych miejsc i sytuacji. Celem wycieczki będzie poznanie najbliższej okolicy w zimowej szacie oraz uwrażliwienie uczestników na piękno i walory przyrodnicze. Spacer zaplanowano na około trzy godziny dnia 15 lutego 2013 roku o godzinie 11.00.

Zwiedzanie Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie. Wizerunek Jana Pawła II został utrwalony na monetach i medalach i w sposób szczególny wyeksponowany. Do prezentacji eksponatów wykorzystano najnowocześniejsze środki audiowizualne oraz autorski sposób oświetlenia kolekcji. Nasze zwiedzanie odbędzie się 20 lutego 2013 roku o godzinie 15.00.

Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie serdecznie zaprasza!
Informacja 34/32-85-313

czytano: 2669 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Parafia w Zrębicach istniała już w 1334 roku w spisach świętopietrza wymieniana jako Sdrzambicze (miejsce wytrzewione z krzaków i lasów). Według ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018