Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Olsztyn

Strona główna » Aktualności » Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Olsztyn

wielkość tekstu:A | A | A

Występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Olsztyn dnia 16 stycznia 2014 r. w Gimnazjum im. K. Karlińskiego w Olsztynie przed wywiadówką półroczną.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Olsztyn została powołana z inicjatywy Wójta Gminy Olsztyn Tomasza Kucharskiego. W okresie świąteczno-noworocznym wystąpowała czterokrotnie. Każdorazowy jej występ spotykał się z aplauzem publiczności, ponieważ był na wysokim poziomie artystycznym. Utwory trudne, ale starannie dopracowane, repertuar zróżnicowany ukazujący talent i trud włożonej pracy na próbach.

Podczas ostatniego koncertu dnia 16 stycznia 2014 roku w Gimnazjum im. K. Karlińskiego w Olsztynie Wójt Gminy pogratulował i podziękował członkom Orkiestry, instruktorom, rodzicom oraz złożył zebranym życzenia.  Jestem dumny i chylę przed Wami czoło – powiedział do dzieci i młodzieży.

Orkiestrą dyryguje Tomasz Hadrian, który również uczy gry na trąbce i rogu. O dźwięk fletu dba Bernadetta Owcarz, na klarnecie i saksofonie uczy Zbigniew Błaszczyk, na puzonie Beniamin Klop, a mocnym uderzeniem na perkusji dowodzi Marcin Wiciński. Próby Orkiestry odbywają się w budynku Gimnazjum im. Kaspra Karlińskiego w Olsztynie.

W Orkiestrze jest miejsce dla wszystkich utalentowanych osób i chcących przeżyć niesamowitą, muzyczną przygodę, ku uciesze publiczności.

Działalność Orkiestry wpisana jest w realizację Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Olsztynie.


M. Matysek
foto M.Piecuch

 

Występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Olsztyn dnia 16 stycznia 2014 r. w Gimnazjum im. K. Karlińskiego w Olsztynie przed wywiadówką półroczną.Andrzej Nabiałek - dyrektor Gimnazjum im. Kaspra Karlińskiego w Olsztynie.Wójt Gminy Olsztyn Tomasz Kucharski dziękuje i gratuluje członkom Orkiestry, instruktorom oraz rodzicom.Ks. Arkadiusz MaklesKoncert Orkiestry dnia 25 grudnia 2013 r. w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Olsztynie.Członkowie Rady Rodziców, Dyrekcja, Nauczyciele oraz młodzież gimnazjalna podczas występu Orkiestry dnia 3 stycznia 2014 r. z okazji święta Patrona Szkoły Kaspra Karlińskiego.Zaproszeni goście, od lewej: Tadeusz Milkiewicz - były Dyrektor Gimnazjum w Olsztynie, Mariola Matysek - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie, Małgorzata Haładyj - Zastępca Wójta Gminy Olsztyn oraz Ks. Prałat Ryszard Grzesik - Proboszcz Parafii pw.św. Jana Chrzciciela w Olsztynie.Występ Orkiestry dnia 12 stycznia 2014 r. podczas XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

poprzednia strona|1|2| z   2następny|ostatnia

czytano: 4603 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Sokole Góry to największy rezerwat przyrody znajdujący się na terenie Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Nazwa nadana przez miejscową ludność pozwala ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018