Włosi z kolejną wizytą

Strona główna » Aktualności » Włosi z kolejną wizytą

wielkość tekstu:A | A | A

W dniach 21-22 maja 2014 r. w Olsztynie gościł włoski inwestor Gianluca Malacrino zainteresowany budową obiektu hotelowego. Poznany na targach w Mediolanie przedsiębiorca jest zainteresowany także budową instalacji produkującej zieloną energię.

W środę inwestor przedstawił trzy koncepcje zagospodarowania terenu, który gmina Olsztyn przeznaczyła pod zabudowę hotelową. A w czwartek w Urzędzie Gminy Olsztyn odbyło się spotkanie, w którym oprócz Włocha udział wziął dr Jerzy Ziora, były wiceprezydent Częstochowy i dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego, a obecnie pracownik Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach, specjalizujący się m.in. w tematyce odnawialnych źródeł energii. Gminę Olsztyn reprezentował wójt Tomasz Kucharski, przewodniczący Rady Gminy Olsztyn, Janusz Konieczny i zastępca wójta Gminy, Małgorzata Haładyj.
 

czytano: 2034 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Na terenie gminy Olsztyn znajduje się największy rezerwat na Jurze - SOKOLE GÓRY, a w nim najgłębsza znana jurajska jaskinia STUDNISKO o głębokości ...dalej

Sokole Góry
Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018