Pierwszy turniej i sukces Klubu ULKS LOTKA

Strona główna » Aktualności » Pierwszy turniej i sukces Klubu ULKS LOTKA

wielkość tekstu:A | A | A

28 września 2014 r., zawodnicy Klubu ULKS LOTKA gm. Olsztyn wzięli udział w Częstochowskim Otwartym Turnieju Młodych Adeptów Badmintona organizowanym przez TKKF HUTNIK w kategorii młodzik i młodzik młodszy.

Najlepiej spisał się Antoni Mofina, który zwyciężył w kategorii młodzik młodszy pokonując w finale Krzysztofa Kudoś reprezentanta STB Energia Lubliniec (17:21, 21:17, 21:18).

Na wyróżnienie zasługuje również Nikola Jackowska, która w kategorii młodzik młodszy wśród dziewcząt zajęła II miejsce.

Klub reprezentowali: Nikola Jackowska, Antoni Mofina, Jakub Popławski, Maciej Drozdowski, Dominik Tutaj, Bartosz Staniec, Szymon Staniec, Patryk Jaśkiewicz, Mikołaj Kuziorowicz.

Pozostali zawodnicy również pokazali się z jak najlepszej strony, gdzie przepiękną grą i walką uplasowali się na miejscach:

• w kategorii młodzik: IV miejsce - Jakub Popławski