Szkolenie PPJ

Strona główna » Aktualności » Szkolenie PPJ

wielkość tekstu:A | A | A

Dnia 9 marca 2015 roku w wyremontowanym budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbyło się szkolenie dla naszych mieszkańców, które obejmowało zagadnienia dotyczące analizy dokumentu Lokalnej Strategii Rozwoju zrealizowanej w latach 2007-2013, wypracowania wniosków i rekomendacji oraz zdiagnozowania potrzeb i obszarów dla sformułowania nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Gminy, jednostek gminnych, organizacji pozarządowych, a także przedsiębiorcy, sołtysi oraz mieszkańcy gminy.

Uczestnicy szkolenia wyrażali swoje opinie i sugestie dotyczące obecnego okresu wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju, a także dzielili się swoimi problemami i potrzebami, co do dalszych kierunków rozwoju swojej Małej Ojczyzny.

Szkolenie prowadził dr hab. Piotr Nowak, adiunkt w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Organizatorem szkolenia było Stowarzyszenie „Partnerstwo Północnej Jury” przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie.
 

czytano: 1409 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

W kościele olsztyńskim znajduje się niezwykły obraz, na którym, jak głosi legenda, Anioł odbił własne oblicze słynące z nieziemskiej urody.dalej

Kościół pw. św. Jana Chrzciciela w Olsztynie
Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018