Najlepsi 2010 roku

Strona główna » Aktualności » Najlepsi 2010 roku

wielkość tekstu:A | A | A

Weronika Korzeń i Martyna Tomalska z Gimnazjum im. Kaspra Karlińskiego w Olsztynie oraz trener Jan Michno, odebrali 15 grudnia br. puchary dla Najlepszych Sportowców i Najlepszego Trenera Powiatu Częstochowskiego 2010’. Gospodarzem uroczystości było Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Częstochowie.

Przypomnijmy. 3 lutego 2010 r. Martyna Tomalska, Weronika Korzeń i Anita Sobala  - wówczas uczennice Szkoły Podstawowej w Olsztynie - stanęły na podium Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Narciarstwie Biegowym - Kubalonka 2010.
 
Dziewczęta zdobyły III miejsce i reprezentowały województwo śląskie w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Biegowym w Zakopanem, gdzie w sztafecie zajęły – bardzo dobre – IX miejsce.
 
Nasze biegaczki odniosły sukces pod okiem Jana Michno - trenera sekcji narciarstwa biegowego, wielokrotnie nagradzanego nauczyciela kultury fizycznej w Szkole Podstawowej w Olsztynie.  

czytano: 2094 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Ruchomą szopkę olsztyńską Jan Wewiór rzeźbił przez 15 lat, ale dzieło to nadal nie jest w pełni ukończone, gdyż autor "Beltejemowa pod strzechą" ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018