Konkurs fotograficzny KRUS

Strona główna » Aktualności » Konkurs fotograficzny KRUS

wielkość tekstu:A | A | A

Zapraszamy rolników do udziału w Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym "Dziecko to skarb-nie powierzam ciężkich prac"

    Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
w Częstochowie reprezentowany przez dyrektora Piotra Dobosza zaprasza wszystkich zainteresowanych Rolników do udziału w Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym „Dziecko to skarb - nie powierzam ciężkich prac".

    Konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich, rolników oraz domowników żyjących w gospodarstwie rolnym, obejmujących zakres działania OR KRUS
w Częstochowie.
    Główną ideą akcji prewencyjnej jest promowanie wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 roku życia.
    Dyrektor Piotr Dobosz, poprzez aktywne podejmowanie kolejnych działań prewencyjnych w formie Konkusu Fotograficznego zwraca szczególną uwagę na zagrożenia związane z pracą rolniczą oraz zachęca do podnoszenia wiedzy na temat zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych. Naszym celem jest zwrócenie uwagi na możliwości kreatywnego i bezpiecznego spędzania wakacji z dziećmi w gospodarstwie rolnym, zacieśniania rodzinnych więzi i odnajdywanie pasji w trudach codziennych obowiązków.
    Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia w dobrej rozdzielczości i jakości, obrazującego w jaki sposób dzieci i dorośli mogą bezpiecznie, a zarazem pomysłowo spędzać czas w gospodarstwie rolnym podczas wakacji.Kreatywny Rolniku, jeśli lubisz ciekawe wyzwania:
1.    Pokaż dziecku jak można spędzać wakacje w gospodarstwie,
2.    zrób oryginalne i twórcze zdjęcie,
3.    wyślij do nas…
4.    …i wygraj atrakcyjne nagrody!
Na zgłoszenia czekamy do 04 września 2020 r.
Regulamin konkursu oraz wszelkie informacje:
Roksana Kmiecik: roksana.kmiecik@krus.gov.pl; 34 378 85 19.

Zapraszamy serdecznie!
 

czytano: 294 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Sokole Góry to największy rezerwat przyrody znajdujący się na terenie Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Nazwa nadana przez miejscową ludność pozwala ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018