XX Jubileuszowy Koncert kolęd i pastorałek pt.

Strona główna » Aktualności » XX Jubileuszowy Koncert kolęd i pastorałek pt.

wielkość tekstu:A | A | A

Tradycyjnie, ale odświętnie i uroczyście odbył się XX Jubileuszowy Koncert kolęd i pastorałek pt. „Hej, kolęda, kolęda!

15 stycznia po Mszy świętej wieczornej odprawionej przez ks. Prałata Ryszarda Grzesika przed bardzo licznie zgromadzoną widownią zaprezentował swoje zdolności muzyczne Zespół Pieśni i Tańca „Częstochowa”. Jego repertuar jest bardzo szeroki, jednak koncert kolęd był premierą w olsztyńskim kościele.

Po koncercie Wójt Gminy Olsztyn Tomasz Kucharski złożył zebranym życzenia noworoczne- Niech Nowy Rok obdaruje każdego człowieka pomyślnością i szczęściem. Da zdrowie, radość i wiarę w realizację wszelkich planów i marzeń.

XX Jubileuszowy koncert był okazją do podziękowań. Uczyniła to dyrektor GOK-u Mariola Matysek - Dziękuję ks. Prałatowi za życzliwość i pomoc organizacyjną, Panu Wójtowi i Radzie Gminy za troskę o kulturę i budżet na odpowiednim poziomie, sponsorom i ofiarodawcom za finansowe wsparcie, młodzieży szkolnej oraz publiczności za liczną obecność na koncertach.

Organizatorem koncertu był Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie.

MM

 

czytano: 2232 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Ruchomą szopkę olsztyńską Jan Wewiór rzeźbił przez 15 lat, ale dzieło to nadal nie jest w pełni ukończone, gdyż autor "Beltejemowa pod strzechą" ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018