Nasze gospodynie delegatki

Strona główna » Aktualności » Nasze gospodynie delegatki

wielkość tekstu:A | A | A

Małgorzata Handzlik, Poseł na Sejm RP

Członkinie Kół gospodyń Wiejskich z terenu gminy Olsztyn uczestniczyły w konferencjach poświęconych kobietom – mieszkankom wsi.

23 listopada br. w sali sesyjnej KRUS-u w Częstochowie obyło się spotkanie Pani Poseł Małgorzaty Handzlik z przewodniczącymi Kół Gospodyń Wiejskich z powiatów - częstochowskiego, lublinieckiego oraz kłobuckiego. Naszą gminę reprezentowała  przewodnicząca Krajowej i Gminnej Rady KGW wraz z członkiniami.

W dniach 30 listopada – 1 grudnia br. nasze delegatki uczestniczyły w konferencji „Europa dla kobiet”, która odbyła się w Sali sejmu RP w Warszawie. Podczas sympozjum przewodnicząca Rady Krajowej KGW Bernadetta Niemczyk omówiła temat zmian w środowisku kobiet wiejskich po wejściu Polski do Uni Europejskiej.

„Czy PROW jest dla kobiet – kobiety w zrównoważonym rozwoju obszarów wiejskich” to hasło konferencji, w której nasze gospodynie uczestniczyły 3 grudnia br. Cykl tematycznych wykładów w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie rozpoczął Stanisław Kalemba, minister rolnictwa i rozwoju wsi.

M. Kosielak

Małgorzata Handzlik, Poseł na Sejm RPMałgorzata Handzlik, Poseł na Sejm RP z Bernadettą Niemczyk, przewodniczącą Krajowej i Gminnej Rady KGWOd lewej: Zenon Pawełkiewicz, prezes RZR,KiOR w Częstochowie, Bernadetta Niemczyk, przewodnicząca Krajowej i Gminnej Rady KGW, Irena Łaba, dyrektor KRUS w Częstochowie, Małgorzata Handzlik, Poseł na Sejm RPKonferencja Europa dla kobietKonferencja Europa dla kobietKonferencja Europa dla kobietKonferencja Europa dla kobietKonferencja Europa dla kobietKonferencja pn. Czy PROW jest dla kobiet, Gyorgy Mudri z Komisji EuropejskiejKonferencja pn. Czy PROW jest dla kobiet, Bernadetta Niemczyk, przewodnicząca Krajowej i Gminnej Rady KGW

czytano: 2026 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Sokole Góry to największy rezerwat przyrody znajdujący się na terenie Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Nazwa nadana przez miejscową ludność pozwala ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018