Promocja Term jurajskich w Mediolanie

Strona główna » Aktualności » Promocja Term jurajskich w Mediolanie

wielkość tekstu:A | A | A

Gmina Olsztyn promowała swoją ofertę inwestycyjną podczas międzynarodowych targów nieruchomości  EIRE 2013, które odbyły się w dniach 4-6 czerwca w Mediolanie.

- Nasze stoisko promocyjne cieszyło się sporym zainteresowaniem. Odbyliśmy rozmowy z potencjalnymi inwestorami i deweloperami. – poinformował po powrocie Tomasz Kucharski, wójt Gminy Olsztyn.

Podczas targów Gmina Olsztyn podobnie jak w Cannes, prezentowała ofertę inwestycyjną zagospodarowania terenu przeznaczonego pod kompleks hotelowo-rekreacyjny z basenami termalnymi w Olsztynie. Podstawowym materiałem promocyjnym był master plan ze szczegółowym opracowaniem koncepcji zagospodarowania i komercyjnego wykorzystania terenu oraz propozycjami rozwiązań architektonicznych wraz z makietą obiektów. Wyświetlany był również film promocyjny ukazujący walory inwestycyjno-turystyczne okolicy oraz przykładową wizualizację kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego.

Udział Gminy w targach był możliwy dzięki środkom unijnym, które gmina pozyskała  na realizację projektu „Termy jurajskie – promocja walorów inwestycyjnych Gminy Olsztyn”, w drodze konkursu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Konkurs zorganizowano w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013, Priorytet 1. Badania i rozwój technologiczny, innowacje i przedsiębiorczość, działanie 1.1 Wzmocnienie atrakcyjności inwestycyjnej regionu.

M. Kosielak

 

czytano: 3652 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Najlepsze warunki do uprawiania Nordic Walking w gminie Olsztyn dają Sokole Góry. Pierwszy Jurajski Zjazd Miłośników Nordic Walking w Gminie Olsztyn ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018