XX Świąteczny Gminny Turniej Szachowy pod patronatem Wójta Gminy Olsztyn

Strona główna » Aktualności » XX Świąteczny Gminny Turniej Szachowy pod patronatem Wójta Gminy Olsztyn

wielkość tekstu:A | A | A

Dwadzieścia lat minęło, kiedy tegoroczny Mistrz Gminy XX Świątecznego Gminnego Turnieju Szachowego Stanisław Mazur z Kusiąt zasiadł do szachownicy w turnieju organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie. Wraz ze Stanisławem silną grupę szachową reprezentującą wielokrotnie gminę Olsztyn na turniejach szachowych stanowili zawsze szachiści z Kusiąt. W tegorocznym turnieju pomimo liczebnej przewagi zawodników z Kusiąt II miejsce zajął Janusz Konieczny z Olsztyna, a trzecie Stanisław Wójcik z Kusiąt.
 
- Inicjatywa organizacji rozgrywek wyszła 20 lat temu od tegorocznego Mistrza. Sędziuje od lat zawsze ten sam Wiesław Goliszek, a ja z wielką satysfakcją organizuje ten świąteczny gminny grudniowy i ogólnopolski lipcowy turniej szachowy. Tworzymy zwartą ekipę mając zawsze przychylność władz samorządowych gminy – powiedziała gratulując zawodnikom Mariola Matysek.

czytano: 3195 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Na terenie gminy Olsztyn znajduje się największy rezerwat na Jurze - SOKOLE GÓRY, a w nim najgłębsza znana jurajska jaskinia STUDNISKO o głębokości ...dalej

Sokole Góry
Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018