Jurajski Turniej Piłki Siatkowej Pań

Strona główna » Aktualności » Jurajski Turniej Piłki Siatkowej Pań

wielkość tekstu:A | A | A

Nie samym fitnessem człowiek żyje. W niedzielne przedpołudnie, 4 marca 2018 roku odbył się Jurajski Turniej Piłki Siatkowej Pań o Puchar Dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu w Janowie.

JURA TEAM OLSZTYN w składzie: Ewelina Cieślak, Grażyna Stefanik, Anna Cichoń, Wanda Woźniak, Elżbieta Kosińska, Barbara Kuśmierska i Anna Zębik, spędziły ten dzień na siatkarskim parkiecie, zajmując 2. miejsce w zawodach.

Występ drużyny z Olsztyna to siatkarski debiut, dlatego bardzo cieszymy się ze zdobytego miejsca na podium. Zwycięstwo przypadło drużynie z Rędzin (którą panie z Olsztyna pokonały), trzecie miejsce zajęły Czadomenki z Janowa, a Lejdis Janów - Złoty  Potok uplasowały się na czwartej pozycji. Teraz czekamy na rewanż w Olsztynie.

Organizatorem Turnieju był Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Janowie.