Karol Stiller Mistrzem Polski w Nordic Walking

Strona główna » Aktualności » Karol Stiller Mistrzem Polski w Nordic Walking

wielkość tekstu:A | A | A

Karol Stiller, mieszkaniec gminy Olsztyn zdobył tytuł Mistrza Polski w Nordic Walking pokonując dystans 10 km w czasie 1:00:39.

4 sierpnia w Osielsku odbyły się Mistrzostwa Polski na dystansach 5, 10 i 21,1 km oraz kolejny etap Pucharu Europy na 5 i 10 km. W zawodach wystartowało 727 uczestników.

Zwycięstwo wywalczył Karol Stiller, drugie miejsce zajął Artur Wołoszka  z czasem 1:01:30, podium uzupełnił Kamil Kliczka z czasem 1:01:57.

W ramach imprezy rozgrywały się Mistrzostwa Polski osób niewidomych i słabowidzących, w których Karol wystartował jako przewodnik niewidomej zawodniczki Ewy Bosek na dystansie 5 km.

czytano: 748 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl