Umowa na "Inicjatywę sołecką"

Strona główna » Aktualności » Umowa na "Inicjatywę sołecką"

wielkość tekstu:A | A | A

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego dofinansuje rozbudowę placu zabaw w Przymiłowicach w ramach „Inicjatywy Sołeckiej” w wysokości 60 tys. zł.
Umowę o udzieleniu gminie dotacji celowej przekazały 28 lipca Lidia Burzyńska, posłanka na Sejm RP, Beata Białowąs, członek Zarządu Województwa Śląskiego oraz Beata Kocik, radna Sejmiku Śląskiego na ręce Tomasza Kucharskiego, wójta Gminy Olsztyn. W uroczystym spotkaniu, które odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Mykanowie udział wzięli również Marcin Rachwał, dyrektor Departamentu Terenów Wiejskich, Andrzej Perliński, zastępca dyrektora Departamentu Terenów Wiejskich, Adam Markowski, dyrektor Biura Zamiejscowego w Częstochowie.
W tym roku w ramach kolejnej edycji Marszałkowskiego Konkursu „Inicjatywa Sołecka” sołectwo Przymiłowice zakupi nowoczesne urządzenie na plac zabaw. Całkowity koszt przedsięwzięcia to 75 tys. zł:  5 tys. zł pochodzi z funduszu sołeckiego, a 10 tys. zł bezpośrednio z budżetu gminy.

czytano: 369 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Według przekazów pod zamkiem istnieje rozległy system jaskiń i korytarzy wykutych w skale. Mówi się też o podziemnym tunelu łączącym olsztyńską ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018