Wielkie emocje w Derbach Gminy Olsztyn

Strona główna » Aktualności » Wielkie emocje w Derbach Gminy Olsztyn

wielkość tekstu:A | A | A

Kibice, którzy w sobotnie popołudnie postanowili wybrać się na stadion przy ul. Zielonej w Olsztynie na brak emocji nie mogli narzekać. Losy zwycięstwa w Derbach Gminy Olsztyn ważyły się do ostatnich minut, a najlepszy okazał się Sokół Olsztyn, który po dwóch golach Sebastiana Karonia przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Olsztynianie byli zdecydowanym faworytem derbowego pojedynku. Dość powiedzieć, że zespół z Kusiąt jeszcze nigdy w swojej sześcioletniej historii nie zdołał pokonać o wiele bardziej doświadczonych piłkarzy Sokoła.

Licznie zgromadzeni kibice w pierwszej połowie nie obejrzeli jednak ciekawego widowiska. Na boisku przeważała walka w środku pola i nieudolne próby przedostania się pod bramkę przeciwnika. Na drugą połowę piłkarze Sokoła wyszli bardziej zmobilizowani i długimi fragmentami nie schodzili z połowy Orłów. Na gole musieliśmy jednak czekać do ostatnich minut. Dwukrotnie bramkarza Orłów pokonał Sebastian Karoń, który strzelał gole po dograniach doświadczonych Góreckiego i Bukowskiego.

Wszystkich kibiców zapraszamy na kolejne mecze naszych drużyn. Już w najbliższą sobotę o godz. 17:00 na boisku przy ul. Zielonej w Olsztynie w meczu o mistrzostwo A-klasy, Sokół Olsztyn podejmie Jurę Niegowa.