Bezpłatne szkolenie z udzielania pierwszej pomocy

Strona główna » Aktualności » Bezpłatne szkolenie z udzielania pierwszej pomocy

wielkość tekstu:A | A | A

Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury zaprasza pełnoletnich mieszkańców obszarów 9 gmin (tj. Janów, Koziegłowy, Lelów, Mstów, Niegowa, Olsztyn, Poraj, Przyrów, Żarki) na bezpłatne szkolenie „Wiedza na wagę życia! Nie bój się udzielić pierwszej pomocy!”.

Organizatorem szkolenia dotyczącego udzielania pierwszej pomocy jest Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury. Szkolenie będzie odbywać się w formie ciekawych ćwiczeń na fantomach i specjalistycznym sprzęcie.

Szkolenia poprowadzą instruktorzy specjaliści ratownictwa medycznego na co dzień pracujący w szpitalnych oddziałach ratunkowych i pogotowiach, posiadający odpowiednie przygotowanie pedagogiczne oraz uprawnienia instruktorskie Polskiej i Europejskiej Rady Resuscytacji.

W ramach szkolenia każdy uczestnik otrzyma certyfikat, ważny przez 5 lat i honorowany w całej Polsce.

Szkolenia będą odbywały się w Janowie, ul. Częstochowska 1 (budynek Urzędu Gminy) w  Galerii Po Schodach, w terminach jak poniżej:

  • 7 październik 2011r., w godzinach od 15:00 - 20:00 (zapisy telefoniczne prowadzone do 5 października 2011r.)
  • 14 październik 2011r., w godzinach od 15:00 - 20:00 (zapisy telefoniczne prowadzone do 12 października 2011r.)
  • 21 październik 2011r., w godzinach od 15:00 - 20:00 ( zapisy telefoniczne prowadzone do 19 października 2011r.)

Zapisów na szkolenie należy dokonywać drogą telefoniczną ( tel. 34 327 89 43). O uczestnictwie w szkoleniu decyduje termin zgłoszenia. Limit uczestników przypadająca na dany termin szkolenia wynosi 30 osób.  Każdy uczestnik szkolenia będzie zobowiązany do uzupełnienia ankiety i oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych.

czytano: 1678 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Na terenie gminy Olsztyn znajduje się największy rezerwat na Jurze - SOKOLE GÓRY, a w nim najgłębsza znana jurajska jaskinia STUDNISKO o głębokości ...dalej

Sokole Góry
Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018