Finał Macieja Stańca w Teatrze

Strona główna » Aktualności » Finał Macieja Stańca w Teatrze

wielkość tekstu:A | A | A

Mistrz recytacji Maciej Staniec - uczeń klasy V Szkoły Podstawowej w Kusiętach, stanął na deskach Teatru Dramatycznego im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.

Po przejściu przez wszystkie szczeble eliminacji szkolnych, gminnych, powiatowych i regionalnych XXIV Regionalnego Konkursu Recytatorskiego Maciej Staniec otrzymał zaszczytne wyróżnienie i zaproszenie do udziału w koncercie laureatów w reżyserii Roberta Dorosławskiego, który odbył się w częstochowskim Teatrze.

Do konkursu przygotowała Macieja nauczycielka języka polskiego Monika Muskalska, świetnie dopasowując teksty do osobowości recytatora. Wspierali go rodzice uczestnicząc we wszystkich recytatorskich wydarzeniach, które odbyły w pierwszym kwartale 2012 roku.

Sukcesy młodego recytatora docenił wójt Gminy Olsztyn, Tomasz Kucharski składając Maciejowi osobiste gratulacje.

Organizatorzy poszczególnych szczebli Konkursu gratulują i życzą Maciejowi wielu sukcesów w doskonaleniu swojego warsztatu artystycznego i radości w poszukiwaniu piękna w sztuce żywego słowa.

M. Matysek

czytano: 1773 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Według przekazów pod zamkiem istnieje rozległy system jaskiń i korytarzy wykutych w skale. Mówi się też o podziemnym tunelu łączącym olsztyńską ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018