Jarmark kolekcjonerski Pod Zamkiem

Strona główna » Aktualności » Jarmark kolekcjonerski Pod Zamkiem

wielkość tekstu:A | A | A

W dniach 25 - 26 czerwca w Olsztynie odbył się inauguracyjny Jarmark Kolekcjonerski. W tym roku organizatorzy zaplanowali jeszcze sześć jarmarkowych weekendów „Pod Zamkiem”.

Około 90-ciu wystawców zamieniło na dwa dni parking „Pod Zamkiem” w „muzeum na świeżym powietrzu”, gdzie można było podziwiać stare, dobre  rzemiosło, przedmioty - prawie już dzisiaj niespotykane oraz prawdziwe dzieła sztuki. Była to dla wielu świetna lekcja historii, a dla niektórych okazja nabycia pięknych i często cennych rzeczy.

 - Serdecznie dziękujemy przybyłym na tę imprezę wystawcom, kolekcjonerom oraz wszystkim pozostałym uczestnikom, którzy uświetnili pierwsze w historii Gminy i zarazem tak liczne spotkanie miłośników starego rzemiosła i sztuki. – mówił z zadowoleniem jeden z organizatorów Jarmarku Wiesław Janas. - Szczególnie chcemy podziękować Panu Wiesławowi Niemcowi za podzielenie się z nami wiedzą, doświadczeniem oraz poświęceniem swojego czasu na organizację tego przedsięwzięcia. – dodaje Janas.

 Kolejny jarmark odbędzie się 23-24 lipca. Kilkudziesięciu wystawców potwierdziło swój udział. Następne odbywać się będą w każdy czwarty weekend miesiąca. 27-28 sierpnia, 24-25 września, 22-23 października, 26-27 listopada, 17-18 grudnia.


Zapraszamy wszystkich serdecznie!

czytano: 2227 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Sokole Góry to największy rezerwat przyrody znajdujący się na terenie Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Nazwa nadana przez miejscową ludność pozwala ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018