Spotkanie z mistrzem

Strona główna » Aktualności » Spotkanie z mistrzem

wielkość tekstu:A | A | A

W dniu 27.08.2010 r. (piątek) o godz. 10.00 w Hali Sportowej w Olsztynie odbyło się spotkanie z Januszem Haszczem - byłym reprezentantem Polski w tenisie stołowym. 

Janusz Haszcz jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie, gdzie ukończył pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą i zarządzanie dla oświatowej kadry kierowniczej. 

Grał w zagranicznych klubach, w Niemczech i Holandii. 

Pracował początkowo jako nauczyciel wychowania fizycznego, a następnie jako wicedyrektor w Szkole Podstawowej nr 8 w Częstochowie. Od 1999 roku był dyrektorem Gimnazjum nr 8 w Częstochowie im. Polskich Olimpijczyków. Odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi, Złotą Odznaką za Zasługi dla Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Wielokrotny laureat Nagrody i Wyróżnienia Prezydenta Miasta Częstochowy. Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej. Otrzymał Nagrodę za Wyróżniającą Działalność na Rzecz Sportu Szkolnego Dzieci i Młodzieży. 

czytano: 1827 razy

źródło: UG Olsztyn

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Niepowtarzalna sceneria zamkowego wzgórza i okolic Olsztyna służyła znakomitym reżyserom do kręcenia ujęć znanym filmów: Rękopis znaleziony w ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018